Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacija

Logotipas bei vizualinis identitetas Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijai (LJKKA)

Šio projekto tikslas – atnaujinti, bet tuo pačiu išsaugoti atpažįstamą LJKKA vizualinį identitetą bei logotipą, siekiant pritaikyti ženklą šiuolaikinėms medijoms – tokią užduotį mūsų komandai patikėjo LJKKA, ryžtingai nusiteikusi keisti įvaizdį.

Ilgametė prekės ženklo patirtis ir kompanijų narių svarba Klaipėdos miestui įpareigojo kūrybinę komandą itin atidžiai ir rimtai pažvelgti į šį projektą, kuris buvo vienas iš sudėtingesnių.
Siekdami įgyvendinti ženklo atnaujinimą, išsaugant jo atpažįstamumą – vykome į uosto kompanijas, ieškojome įkvėpimo, jog naujasis įvaizdis būtų ne tik modernus, bet ir išlaikytų ženklo identiteto prasmę.

Tam buvo tikslingai pasirinkti simboliai ikonoje – stilizuojant jų prasmes, pasitelktos geometrinės figūros, atspindinčios asociacijos veikloje vyraujančius objektus ir veiklos pobūdį (laivus, krovinius, niekad nenutrūkstantį darbą): rodyklė, kvadratas, apskritimas.

Identitete puikiai įveiklinome grafinius elementus, kurie padeda išryškinti svarbiausius principus, o tuo pačiu kiekviena detalė sukuria prasmę.
Spalvas išsaugojome, tačiau suteikėme joms daugiau sodrumo, kuris sustiprina įspūdį ir prideda dinamiškumo.

Visos šios priemonės padėjo sukurti vieningą, modernų LJKKA įvaizdį, kuris lengvai pritaikomas įvairiose komunikacijos priemonėse.

#graphic design #visualidentity  #logo