RADAILIŲ DVARAS IR DINO PARKAS

Visada džiaugiamės gavę galvosūkį, kuris padeda lavinti kūrybinį mąstymą, tobulėti, o rastas sprendimas – gerinti ne tik įmonės, bet ir mūsų krašto įvaizdį!
Turbūt nėra pajūriečio, kuris nepažintų Radailių dvaro, SPA ar restorano, o į Dino parką bei apverstą namą šeimos su vaikais traukia iš visos Lietuvos!

UŽDUOTIS:
Apjungti šias abi, iš pažiūros labai skirtingas veiklos vaikams ir suaugusiems sritis ir sukurti bendrą vizualinį identitetą, vieningą įmonės įvaizdį.

SPRENDIMAS:
✔️ Stand Up dizaino komandos kurto Radailių dvaro logotipo viršutinėje dalyje pavaizduotas stilizuotas arkos fragmentas (dvaro simbolis), įstrižų linijų raštas ir vandens bangų motyvas (SPA, vanduo, ramybė). Logotipo apatinėje dalyje vaizduojamas analogiškas vandens motyvas ir stilizuotas dinozauras.
✔️ Pakeitus logotipo tekstinę dalį ir pasukus šešiakampio ikoną 180° kampu, gaunamas Dino parko logotipas su dinozauru viršuje ir apverstu namu apačioje!
✔️ Vaikiška, Dino parko stilistika išlieka kiek žaismingesnė, o Radailių dvaro – solidi, tačiau stilizuotomis detalėmis deranti prie pirmosios.
✔️ Tamsiai žalios bei “rose gold” derinys suteikia Raidailių dvarui solidumo. Tačiau ta pati, kiek pagyvinta spalvingais DINO parko elementais žalia tampa puikiu pagrindu vaikiškoms džiunglėms!

#graphic design #visualidentity  #logo